Beauty Box dla Was !!! Pierwsza Edycja
Cześć!
Beauty Box’y rosną jak grzyby po deszczu, możemy wybierać, przebierać, chwalić lub narzekać, szeroko komentować, ich różnorodność jest już tak duża, że nie jestem w stanie jednym tchem wymienić wszystkich z nazwy 🙂 Swego czasu opisywałam na blogu różne pudełka, z biegiem czasu uznałam, że tylko te, które w jakiś szczególny sposób mnie ujmują lub zawartość jest godna uwagi. Idąc dalej tym tropem pokazywałam czasem nowe Box’y, na które się decydowałam z czystej ciekawości, aż w końcu uznałam, że informacje takie niewiele wnoszą do treści mojego bloga, ponieważ wystarczy wejść chociażby na Facebook czy Instagram, aby zobaczyć wizualnie co się w nich zawiera. I tak też czynię 🙂
Zauważyłam, że na blogach zaczynają pojawiać się tego rodzaju Box’y niespodzianki autorek swoich blogów i zapragnęłam również taki stworzyć u siebie i przekazać go w ramach konkursu dla jednej/jednego z Was. NIE, to nie będą kosmetyki, które mi zalegają, zbywają, nie odpowiadają mojej pielęgnacji, wręcz przeciwnie w moim Box’ie znajdą się kosmetyki, które ja bardzo lubię i które mogą okazać się nie lada niespodzianką 🙂

  

Obiecuję, że w moim Box’ie nie znajdą się żadne próbki kosmetyków, żadne wersje demonstracyjne i typu „not for sale” – a tak swoją drogą to nie bardzo rozumiem po co są umieszczane w pudełkach, które kupujemy za własne pieniądze, skoro jest wyraźnie na nich napisane, że nie są do sprzedaży???
W moim Box’ie przewiduję minimum 10 pełnowymiarowych kosmetyków, a wśród nich do twarzy, ciała, włosów, zarówno dermokosmetyki jak i kosmetyki naturalne, coś miłego, słodkiego, pachnącego, dla duszy i dla ciała 🙂 Wszystkie kosmetyki będą w pełnowymiarowych wersjach, nowe, nie otwarte i z długą datą ważności, ich fundatorem jestem JA.

Wracając do konkursu, w którym można zdobyć Box mojego autorstwa, to jest on skierowany do publicznych obserwatorów mojego bloga, dzisiaj jest Was równo 300!!!, więc jeśli zgłoszą się wszyscy to będę miała nie lada orzech do zgryzienia 🙂 warunkiem więc koniecznym do wzięcia udziału w konkursie jest publiczna obserwacja mojego bloga, oczywiście możesz zaobserwować go również w trakcie trwania konkursu i przyłączyć się tym samym do zabawy.
Drugim warunkiem jest odpowiedź na pytanie otwarte: Czerwony czy niebieski? Dlaczego?
Interpretacja pytania dowolna, uzasadnij swój wybór, nie musisz pisać elaboratów, napisz to co chcesz i czujesz. Trzecim warunkiem koniecznym jest podanie w formularzu konkursowym swojego adresu mejlowego, który posłuży mi do poinformowania Cię o wygranej w konkursie – nikomu go nie udostępnię. Stworzyłam również regulamin, taka pigułka według której wszystko powinno być jasne, musisz go zaakceptować.

Na moich Fun Page’ach w miarę upływu czasu będą pojawiały się podpowiedzi, co znajdzie się w moim Beauty Box’ie, więc jeśli chcesz możesz je również obserwować, nie jest to jednak warunek konieczny – profile znajdziesz na pasku bocznym z prawej strony na blogu. Jeśli chcesz możesz poinformować o konkursie swoich znajomych lub czytelników jeśli prowadzisz bloga.

REGULAMIN KONKURSU „Wygraj Beauty Box!!! Pierwsza Edycja”

  1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jest autorka bloga Kosmetyki z Mojej Półki
  2. Czas trwania zabawy od 24/07/2015 do 23/08/2015 do godz. 23:59.
  3. Nagrodą jest Beauty Box, w którym znajdzie się minimum 10 pełnowymiarowych, nowych kosmetyków.
  4. Aby wziąć udział w konkursie należy być publicznym obserwatorem bloga Kosmetyki z Mojej Półki oraz poprawie wypełnić formularz konkursowy, tj. odpowiedzieć na pytanie otwarte: Czerwony czy niebieski? Dlaczego?, podać adres mejlowy za pośrednictwem którego poinformuję Cię o wygranej i zaakceptować regulamin konkursu.
  5. Wygrywa jedna osoba, którą wybiorę na podstawie zgłoszeń.
  6. Wyniki konkursu ogłoszę w przeciągu 7 dni od daty jego zakończenia. 
  7. Wyniki pojawią się na blogu Kosmetyki z Mojej Półki.
  8. Po wysłaniu do Ciebie wiadomości z informacją o wygranej czekam 3 dni na adres do wysyłki Box’a, jeśli się nie zgłosisz, wybiorę inną osobę.
  9. Wysyłka Box’a odbywa się na terenie Polski.
  10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.). 

Powodzenia !!!

Pozdrawiam serdecznie , Aga 🙂

Jeśli spodobało Ci się to co piszę, Zaobserwuj mnie, Proszę 
https://www.facebook.com/kosmetykizmojejpolkihttps://plus.google.com/u/0/109961416078189807184/postshttps://instagram.com/agnieszka_kzmp/https://twitter.com/Agnieszka_KzMPhttps://pl.pinterest.com/kosmetykizmojej/
Powrót na górę