Zapach pełen zieleni | Clarins Aroma Eau Extraordinaire

Zapach pełen zieleni | Clarins Aroma Eau Extraordinaire
Wiosną, kiedy wszystko budzi się do życia najbardziej ujmuje mnie wszechobecna soczysta zieleń. Kiedy na drzewach pojawiają się liście, świat staje się piękniejszy a ja spokojniejsza. To czas kiedy zamieniam słodkie nuty zapachowe na lekkie, wodne i zielone. Kilka tygodni temu wpadł w moje ręce produkt, który zachwycił moje zmysły pięknym zielonym akordem, po który sięgam każdego dnia. Ciekawostką jest to, że nie są to perfumy ani woda toaletowa, to zapach pielęgnacyjny stworzony przez markę Clarins.

Clarins Aroma to gama produktów kosmetycznych, które oprócz walorów zapachowych dostarczają pielęgnacyjnych – to specjalnie opracowana gama produktów do pielęgnacji ciała. Jak to możliwe? Zapachy pielęgnacyjne Clarins zawierają olejki esencjonalne i ekstrakty roślinne, aby równocześnie perfumować skórę i dbać o nią. Produkty składają się w 95% z naturalnych składników, łączą kojący zapach olejków eterycznych z pielęgnującymi właściwościami ekstraktów roślinnych, aby przywrócić skórze komfort.

Wersja Eau Extraordinaire posiada w składzie m.in. ekstrakt z liści Kalanchoe Pinnata, znany pod nazwą żyworódka, zawierający flawonoidy, witaminę C i mikroelementy oraz ekstrakt z nasion aceroli, który dzięki ogromnej zawartości witaminy C wspiera produkcję kolagenu.

Clarins Aroma Eau Extraordinaire cudownie odświeża i wprowadza w dobry nastrój. Aplikujemy go tak samo jak perfumy, ale zdecydowanie wolę na skórę i włosy niż na ubrania. Przyjemna dla oka zielona buteleczka ze szkła o pojemności 100ml uwalnia mocno wyczuwalną mgiełkę zapachu tak świeżego i przyjemnego, że ciężko się powstrzymać od kolejnych aplikacji. W racji tego, że nie są to perfumy, a więc i trwałość jest zdecydowanie mniejsza, pozwalam sobie na częstą aplikację w ciągu dnia. W zapachu wyczuwam zieleń, cytrusy i białe kwiaty w połączeniu z ciepłą korzenną nutą. Jest świeżo, soczyście i nie nachalnie.

Clarins Aroma Eau Extraordinaire

Produkt miał premierę w tym roku, dla mnie właśnie tak pachnie wiosna! Z pewnością będą mi towarzyszyć również w upalne dni. Dla mnie ideał!

Jestem ciekawa czy znasz? Warto się skusić.

Powrót na górę