Wodny olejek? TAK! Taki właśnie jest Water Oil Moist Rose | SKIN79

Wodny olejek? TAK! Taki właśnie jest Water Oil Moist Rose | SKIN79
Jeszcze do niedawna kosmetyki w formie olejków do pielęgnacji twarzy były dla mnie tak odległe jak galaktyka. Błędne przekonanie, że zapychają skórę skutecznie odwracało moją uwagę w przeciwnym kierunku. Właściwie to bohater dzisiejszego wpisu miał duży wpływ na zmianę moich przyzwyczajeń i na dzień dzisiejszy mam na swojej półce nie jeden a kilka kosmetyków o formule olejku. Stosuję je najczęściej w wieczornej pielęgnacji i niejednokrotnie zastępują mi krem. Co takiego się wydarzyło, że zmieniłam zdanie? Nie bez znaczenia okazało się określenie „wodny olejek” – ciekawość sięgnęła zenitu i od razu zapaliła mi się lampka, że muszę go mieć. Sprawy potoczyły się bardzo szybko i jedno jest pewne –  Water Oil Moist Rose SKIN79 sprawił, że moje kosmetyczne serce zaczęło bić szybciej.    
Water Oil Moist Rose

W ofercie marki dostępne są dwa tego rodzaju produkty: róża i geranium, producent informuje, że stworzono je z myślą o natychmiastowym zaspokojeniu potrzeb skóry. Zapewniają silne nawilżenie, długotrwałe utrzymanie wilgoci oraz pielęgnację bez widocznej, tłustej powłoki, która mogłaby nadmiernie obciążyć funkcjonowanie skóry.  Nie pierwszy raz jestem zaskakiwana przez koreańską markę Skin79
formułą, ale tym razem kłaniam się nisko, ponieważ to wyjątkowy
kosmetyk. Konsystencją faktycznie najbardziej przypomina wodę,
błyskawicznie wchłania się w skórę już podczas aplikacji, świetnie
nawilża i koi. Jako fanka różanych zapachów w kosmetykach nie mogę
pominąć również i tego faktu – pachnie niczym piękna róża z kwiaciarni. To z pewnością zasługa hydrolatu z róży stulistnej, który jest bazą kosmetyku oraz stanowi aż 68% składu całościowego. Hydrolat dzięki obecności flawonoidów i olejku eterycznego wykazuje działanie antyseptyczne, antybakteryjne, kojące i przeciwzapalne, działa wzmacniająco na aktywne naczynia krwionośne. Wyciąg z szałwii lekarskiej odpowiada za działanie ściągające, bakteriobójcze, wzmacnia skórę i goi blizny, dodatkowo komórki macierzyste z kopru morskiego wzmagają procesy biologiczne komórek skóry, dzięki czemu poprawia się jej gęstość i elastyczność.    
Skin79

Water Oil Moist Rose to nie tylko olejek pielęgnacyjny, ponieważ może być wykorzystywany na wiele innych sposobów, np. jako dodatek do ulubionego kremu lub jako esencja pod maskę w płachcie, co z pewnością docenią fani pielęgnacji wielowarstwowej. Lista jego form wykorzystywania na tym się nie kończy – z powodzeniem zastąpi lekką i nie obciążającą skóry bazę pod makijaż lub jako produkt, z pomocą którego łatwo i bardzo szybko zamienimy sypki podkład mineralny w płynny lub odwrotnie – kropla olejku dodana do ciężkiego mocno kryjącego podkładu sprawia, że łatwiej się go aplikuje.

pielęgnacja twarzy
Właściwie to śmiało mogę napisać, że to kosmetyk
dla wszystkich tych niedowiarków (takich jak ja), którzy
nie wierzą, nie ufają lub zwyczajnie nie widzą potrzeby posiadania
kosmetyku o formule olejku bo… np. nie lubią tłustego filmu na skórze.
Olejek natychmiast się wchłania, nie pozostawiając żadnej tłustej
warstwy. W odróżnieniu od innych olejków pielęgnacyjnych, które posiadam nie zastępuje mi kremu, a jest jego wartością dodaną.

Polecam! Dostępny tutaj / pojemność 20ml / cena regularna 79zł

Lubicie olejki pielęgnacyjne? Pozdrawiam 🙂
Powrót na górę