Trzecie urodziny bloga Kosmetyki z Mojej Półki | KONKURS !!!

Trzecie urodziny bloga Kosmetyki z Mojej Półki | KONKURS !!!
Tak, to właśnie 20 marca, w przeddzień rozpoczęcia kalendarzowej wiosny trzy lata temu opublikowałam pierwszy post na blogu.WOW, cóż to były za emocje! Nie zdawałam sobie wówczas sprawy, że właśnie stworzyłam miejsce, do którego będę codziennie wracała, które będzie wywoływało uśmiech na twarzy i za którym będę tęskniła. To dla mnie BARDZO WAŻNE MIEJSCE! A Moi CZYTELNICY są NAJFAJNIEJSI NA ŚWIECIE, więc zasługują w dniu rocznicy założenia bloga na fajne nagrody!!!
konkurs
Skoro to trzecie urodziny, to mam trzy nagrody dla trzech osób. Trzy paletki Smashbox Cover Shot: Matte, Golden Hour i Smoky. Zdaję sobie sprawę, że nie wszyscy czytelnicy mojego bloga należą do jego obserwatorów, więc aby było sprawiedliwie jedna paletka do wygrania tutaj na blogu, wersja Matte, druga na Fun Page’u bloga na Facebook’u, wersja Golden Hour i trzecia dla obserwatorów na profilu Instagram, wersja Smoky Eye. Oczywiście możesz wziąć udział we wszystkich trzech konkursach i tym samym zwiększyć swoje szanse na wygraną – warunki są łatwe i możliwe do spełnienia.
Skoro jesteśmy na blogu, to tutaj możesz wygrać paletkę w wersji matowej. Co trzeba zrobić?
  1. Obserwuj bloga poprzez gadżet „Obserwatorzy” – znajdziesz go na pasku bocznym po prawej stronie, u mnie zatytułowany „Stali Czytelnicy”.
  2. W komentarzu pod tym wpisem odpowiedz na pytanie: Jaki jest Twój ulubiony kosmetyk do makijażu oczu? (nie musisz uzasadniać, możesz jeśli chcesz). Dla ułatwienia – dla mnie – napisz również pod jakim nickiem obserwujesz blog.
  3. Na zgłoszenia czekam do 3 kwietnia 2017r. do północy.
  4. Wyniki ukażą się w tym wpisie (jako EDIT) w ciągu 7 dni od zakończenia konkursu.
  5. Nagrodę wysyłam na terenie Polski.
Równolegle trwają konkursy na:
  • Facebook, do wygrania paletka w wersji Golden Hour, tutaj –> KLIK
  • Instagram, do wygrania paletka w wersji Smoky Eye, tutaj –> KLIK

Powodzenia!

EDIT 10/04/2017 – WYNIKI KONKURSU !

Bardzo dziękuję wszystkim, którzy wzięli udział w konkursie. Zgodnie z założeniami do wygrania były 3 paletki do makijażu: jedna na blogu, druga na Fun Page’u Facebook, a trzecia na profilu Instagram. Zgłoszeń było bardzo wiele, wyłonienie zwycięzców zatem nie było łatwe 🙂
Paletki wygrywają:
BLOG – Inga B
FACEBOOK: Barbara Piotrowska
INSTAGRAM: @serenitka
Gratuluję! Czekam na adresy do wysyłki przez trzy dni. Proszę o wysłanie danych mejlem na mój blogowy adres kosmetykizmojejpolki@gmail.com, w tytule wiadomości proszę o wpisanie „wygrana w konkursie 3 urodziny bloga”. 
Powrót na górę