HIGH DEFINITION STYLE Montibello | Spray podnoszący włosy u nasady

HIGH DEFINITION STYLE Montibello | Spray podnoszący włosy u nasady
Zwiększenie objętości włosów – zwłaszcza cienkich i delikatnych, tak jak moje – to zabieg często złożony. Istnieje kilka sposobów na zwiększenie objętości włosów, najbardziej znanym jest chyba suszenie włosów na dużej okrągłej szczotce ze szczególnym naciskiem na nasadę włosów a następnie utrwalenie ich lakierem do włosów. W zależności od stopnia mocy utrwalania lakieru często możemy cieszyć się nawet kilkugodzinną trwałością. Z pomocą mogą przyjść również duże wałki lub termoloki, choć to rozwiązanie dla tych, którzy dysponują czasem. Zgodzicie się zapewne ze mną, że poranne czynności poprawiające naszą urodę nie powinny trwać zbyt długo – ja bynajmniej nie zawsze mam na to czas. Zdecydowanie wolę pospać godzinę dłużej, niż spacerować w wałkach na głowie przez np. godzinę 🙂
W dzisiejszym wpisie prezentuję produkt, który może okazać się nieodzownym dla wielu – z obserwacji wiem, że nie tylko kobiet – odbiorców, którzy potrzebują zwiększenia objętości włosów. Chętni? Zapraszam na spotkanie z Montibello 🙂   

Marka Montibello specjalizuje się w tworzeniu profesjonalnych kosmetyków do pielęgnacji i stylizacji włosów. W ubiegłym miesiącu zwracałam uwagę na Olejek Tsubaki Gold Oil Essence, który doskonale pielęgnuje, dyscyplinuje i nabłyszcza włosy – recenzja TUTAJ >klik< – w dzisiejszym wpisie przedstawiam produkt z dziedziny stylizacji włosów: Spray podnoszący włosy u nasady z gamy produktów HIGH DEFINITION STYLE MONTIBELLO.
Spray polecany jest szczególnie do włosów cienkich, delikatnych i pozbawionych objętości. Formuła sprayu została wyposażona w:

  • nawilżające składniki aktywne,
  • filtry UVA i UVB chroniące przed działaniem promieni słonecznych,
  • nawilżające składniki aktywne,
  • polimer stabilizujący kolor, który go utrwala i chroni przed utratą spowodowaną myciem włosów,
  • aminokwasy morskie odpowiedzialne za odbudowę, odżywienie i wygładzenie.

Spray podnoszący włosy u nasady zamknięty został w bardzo solidnym i dość ciężkim opakowaniu o pojemności 250ml. System dozujący działa bez zarzutu dzięki czemu mamy kontrolę jego aplikacji. Produkt rozpylamy na umyte i osuszone ręcznikiem włosy od nasady i delikatnie go wmasowujemy we włosy. Nie spłukujemy go, tuż po aplikacji przystępujemy do suszenia i modelowania włosów. Spray posiada bardzo lekką i nieobciążającą włosów formułę, może być stosowany indywidualnie lub wraz z innymi produktami do stylizacji włosów. Ilość aplikowanego produktu zależy od rodzaju włosów, w przypadku cienkich i delikatnych tak jak moje sprawdza się zasada „im mniej – tym lepiej”.
To, co zdecydowanie wyróżnia produkt na tle innych o podobnym działaniu to fakt, że nie tylko unosi włosy u nasady nadając im objętości, ale dodatkowo je utrwala – efekt utrzymuje się w czasie zapewniając włosom odpowiednią teksturę i kształt wystylizowanej fryzury.  Spray posiada 2 poziom utrwalenia kształtu fryzury, w praktyce oznacza to, że włosy są elastyczne, nie wykazują tendencji do sklejania się i uwydatniania sztucznego efektu uzyskiwanego np. przy nadmiarze użycia lakieru do włosów.
Dodatkowo spray został wyposażony w technologię UV-HEAT Protecting, który chroni włosy nie tylko przed promieniowaniem UV ale zapewnia także ochronę termiczną podczas wykonywania zabiegów termicznych, tj. suszenie, modelowanie, prostowanie włosów z wykorzystaniem ciepłych strumieni. Cała linia produktów HDs DEF została wyposażona w formułę FIXCOLOR COMPLEKS zawierający polimer stabilizujący i chroniący kolor włosów farbowanych.

Zdecydowanym atutem tego produktu – podobnie jak wszystkich marki Montobello, które poznałam w praktyce – jest piękny zapach, który bardzo długo utrzymuje się na włosach. W przypadku sprayu podnoszącego włosy u nasady mamy do czynienia z zapachem kwiatów orientalnych, które łączą się ze sobą z zapachem drewna, piżma i bursztynu – mocny, acz bardzo przyjemny i nie przytłaczający zapach.
Reasumując, spray spełnia swoje zadanie, podnosi włosy u nasady chroniąc je i zabezpieczając jednocześnie, elastycznie utrwala fryzurę, jest bardzo łatwy i przyjemny w użyciu, włosy są podatne do modelowania, po jego aplikacji bardzo dobrze współpracują z okrągłą szczotką, podczas modelowania nie odczuwamy efektu ciągnięcia czy szarpania włosów – należy jednak pamiętać o odpowiednio wypracowanej ilości aplikowanego produktu na włosy. Polecam!

Z racji tego, że marka Montibello jest marką specjalizującą się w tworzeniu profesjonalnych produktów do pielęgnacji i stylizacji włosów, spray HDs DEF dostępny jest zatem w sprzedaży w profesjonalnych salonach fryzjerskich oraz sklepach internetowych. Serdecznie polecam sklepfryz.pl, gdzie spray dostępny jest w cenie 39zł.

Znacie produkty Montibello? 

Pozdrawiam serdecznie , Aga 🙂

Zapraszam na profile społecznościowe, Zaobserwuj, Bądź na bieżąco 🙂 
https://www.facebook.com/kosmetykizmojejpolkihttps://plus.google.com/u/0/109961416078189807184/postshttps://instagram.com/agnieszka_kzmp/https://twitter.com/Agnieszka_KzMPhttps://pl.pinterest.com/kosmetykizmojej/
Powrót na górę