Happy New Year !!!
Dzisiaj ostatni dzień roku 2015. Czas płynie nieubłaganie i właściwie jest jedyną kwestią, na którą nie mamy wpływu, czasu nie da się ani cofnąć, ani przewinąć do przodu – chyba że wskazówkami na zegarze 😉 Dla mnie ten rok był czasem pozytywnym bez zmian, które w diametralny sposób zmieniłyby mój sposób bycia, oczywiście bywały wzloty i upadki, ale w ogólnym odbiorze był to dobry rok.
To pierwszy pełen rok mojego blogowania, którego nie byłoby, gdyby nie było Was, moich Czytelników 🙂 Koniec roku to czas analiz i przemyśleń w odniesieniu do upływającego czasu ale również podziękowań dla tych, którzy przyczynili się choć w maleńkim stopniu do radości i uśmiechu na twarzy. Dziękuję Wam bardzo za każdy dzień minionego roku, za Waszą aktywność, miłe słowa i wirtualne pozdrowienia.  

W Nowym 2016 Roku życzę Wam spełnienia nie tylko własnych celów ale przede wszystkim marzeń – marzenia są częścią naszego jestestwa, a spełniając je czujemy się szczęśliwi, usatysfakcjonowani i przemierzamy życiowe drogi z uśmiechem na twarzy i wewnętrzną pogodą ducha. Życzę Wam zdrowia, pomyślności, dystansu nie tylko do siebie ale również do całego otaczającego Nas świata. Ciepła, miłości, szczerości oraz niczym nie zmąconej wiary w siebie i własne możliwości.

Wszystkiego dobrego, Gorąco pozdrawiam, a szampana dzisiaj o północy piję myśląc również o Was 🙂
     

https://www.facebook.com/kosmetykizmojejpolkihttps://plus.google.com/u/0/109961416078189807184/postshttps://instagram.com/agnieszka_kzmp/https://twitter.com/Agnieszka_KzMPhttps://pl.pinterest.com/kosmetykizmojej/
Powrót na górę