Beauty Box dla Was !!! Czwarta edycja
Cześć!!!
Dzisiaj przychodzę do Was z niezapowiedzianym konkursem! Już za chwilę pierwszy dzień lata, więc zgodnie z zasadą (choć nie pisaną) zapraszam Was do konkursowej zabawy Beauty Box dla Was!!! Czwarta edycja. Mam nadzieję, że zabawę którą organizuję po raz czwarty przyjmiecie tak samo ciepło jak poprzednie jej edycje 🙂 Kieruję ją dla moich stałych Czytelników, aby wziąć w niej udział i tym samym mieć możliwość otrzymania Boxa z kosmetykami stworzonego przeze mnie, należy być publicznym obserwatorem mojego bloga www.kosmetykizmojejpolki.pl – widżet „Obserwatorzy” znajduje się w lewym dolnym rogu mojej strony 🙂 Aby móc dołączyć do obserwatorów bloga wystarczy być posiadaczem konta Google, np. posiadać skrzynkę mejlową na Gmail. Zabawę zaczynamy dzisiaj, tj. 19 czerwca 2016, a kończymy za trzy tygodnie 10 lipca 2016r. 
Nie preferuję rozdań typu „losowanie”, więc w formularzu konkursowym umieszczonym na końcu tego wpisu należy odpowiedzieć własnymi słowami na pytanie otwarte, które brzmi: „Bez jakich trzech kosmetyków nie wyobrażasz sobie wyjazdu na wakacyjny urlop? Dlaczego?”. Interpretacja pytania dowolna, napisz krótko to co chcesz i czujesz 🙂
Trzecim warunkiem koniecznym jest podanie w formularzu konkursowym swojego adresu mejlowego, który posłuży mi do poinformowania Cię o wygranej – nikomu go nie udostępnię. Stworzyłam również regulamin, taka pigułka według której wszystko powinno być jasne, wypełniając formularz konkursowy akceptujesz regulamin. Wymieniam w nim również kosmetyki, które na pewno pojawią się w pudełku – jest to podstawowa gwarantowana zawartość, oprócz której zapewne znajdzie się coś jeszcze, może kosmetyk, może coś słodkiego 🙂
Nie wymagam, ale będzie mi bardzo miło jeśli udostępnisz informację o organizowanej zabawie, może to być baner na blogu, jeśli go prowadzisz, może to być udostępnienie na swoim profilu na portalu Facebook lub Instagram lub innym Fun Page’u jeśli takowy prowadzisz – w formularzu konkursowym wklej link.

REGULAMIN KONKURSU „Beauty Box dla Was !!! Trzecia edycja”
1. Organizatorem konkursu i fundatorem nagród jestem ja – autorka bloga Kosmetyki z Mojej Półki
2. Czas trwania zabawy od 19/06/2106 do 10/07/2106 do godz. 23:59.
3. Nagrodą jest Beauty Box, w którym znajdą się poniżej wymienione kosmetyki:

 • Zestaw masek na tkaninie na każdy dzień tygodnia 7 szt. Lomi Lomi
 • Maska enzymatyczna Beauty Home Care AVA Laboratorium
 • Krem do twarzy na dzień Biolaven
 • Płyn micelarny Resibo
 • Naturalna gąbka do mycia Konjac Sponge Yasumi
 • Borówkowy żel pod prysznic Biolove
 • Borówkowy mus do ciała Biolove
 • Olejkowy balsam brązujący Perfecta
 • Balsam do ciałaAgran Oil Cece of Sweden
 • Mleczna mgiełka do ciała Abyssinian Oil Silcare
 • Marokańska maska do włosów Planeta Organica
 • Krem do rąk Coconut Oil Formuła Palmers
 • Lakier do paznokci Golden Rose Ice Chic nr 15   
4. Aby wziąć udział w konkursie należy być publicznym obserwatorem bloga Kosmetyki z Mojej Półki oraz poprawie wypełnić formularz konkursowy, tj. odpowiedzieć na pytanie otwarte: Bez jakich trzech kosmetyków nie wyobrażasz sobie wyjazdu na wakacyjny urlop? Dlaczego? oraz podać adres mejlowy za pośrednictwem którego poinformuję Cię o wygranej.
5. Wygrywa jedna osoba, którą wybiorę na podstawie zgłoszeń poprzez formularz konkursowy.
6. Wyniki konkursu ogłoszę w ciągu 7 dni od daty jego zakończenia i pojawią się one na blogu Kosmetyki z mojej Półki w TYM wpisie.
7. Zwycięzca wyraża zgodę na publikację własnej odpowiedzi na zadane pytanie konkursowe na blogu wraz z wynikami konkursu. 
8. Po wysłaniu wiadomości z informacją o wygranej czekam 3 dni na odpowiedź zwrotną z adresem do wysyłki Box’a, jeśli się nie zgłosisz, wybiorę inną osobę.
9. Wysyłka Box’a odbywa się na terenie Polski.
10. Konkurs nie podlega przepisom Ustawy z dnia 29 lipca 1992 roku o grach i zakładach wzajemnych (Dz. U. z 2004 roku Nr 4, poz. 27 z późn. zm.).
Powodzenia! 


EDIT: Wyniki konkursu 🙂

Bardzo dziękuję za wszystkie zgłoszenia, było mi niezmiernie miło czytać o Waszych ulubionych kosmetykach, bez których nie wyobrażacie sobie wakacji 🙂 Zwycięzca może być tylko jeden, więc…

Beauty Box dla Was!!! czwartej edycji wędruje do autora poniższej wypowiedzi:

„Zdecydowanie bez kremu do opalania, bo mam skłonność spalania się na
czerwono, a potem umieram z bólu; tuszu do rzęs- generalnie na urlopie
się nie maluję, jednak oko nie podkreślone choćby tuszem wygląda
okropnie jakbym była niewyspana, strach wychodzić na ulicę:) a trzeci
kosmetyk to odżywka do włosów- po kąpielach w basenach czy morzu moje
włosy są w fatalnej formie, są suche, wyglądają na mocno zniszczone, po
tygodniu zmiany „klimatu” wyglądają tragicznie. Odżywka dodaje im życia i
sprawia, że wyglądają milion razy lepiej. Nie jest mi wtedy wstyd, że
wyglądam jak wiedźma.”

rudy włos – Gratuluję! – za chwilę wyślę Ci wiadomość mejlową 🙂

Powrót na górę